תקנון האתר

ברוך הבא לאתר של “Riom” 

  • האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים והשימוש בלשון זכר או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד.

1. השימוש באתר זה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קראו את התקנון בקפידה.

2. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע”י האתר, מהווה את הסכמתך לתנאים המובאים כאן

3. כל המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר זה, מוצעים ע”י הספק בלבד. האחריות למכירת המוצרים ו/או השירותים, אספקתם, גביית הכספים, מתן אחריות, החזרת/החלפת מוצרים וכו’, מוטלת על הספק, בכפוף לאמור בתקנון זה.

4. זכאים להשתמש באתר: 

  • כל מי שמלאו לו 18 שנים והוא כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות,
  • כל מי שברשותו דואר אלקטרוני תקין ואשר פרטיו האישיים מולאו נאמנה בביצוע הליך הקנייה באתר, : כתובת, תעודת זהות, טלפון נייד.
  • לכל מי שהינו בעל כתובת בישראל וכן לכל מי שהינו בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.

5. המכירות באתר, מוגבלת בזמן, ובעלות מלאי מוגבל.

6. המחירים באתר אינם משקפים בהכרח את המחיר הנמוך ביותר בשוק.

מהלך הקניות באתר:

1. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון. יש חובה למסור פרטים נכונים ומדויקים .

2. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, יחשב לביצוע הזמנה (להלן “הזמנה”). עם קבלת ההזמנה, תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע”י חברת כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח למזמין .

3. למען הסר ספק, רק הרישום במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה להשלמת ההזמנה שנעשתה ע”י המזמין .

4. אישור סופי של ההזמנה ישלח למזמין רק לאחר בדיקת ההזמנה, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. 

5. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים .

6. במידה וההזמנה לא אושרה המזמין יקבל הודעה מתאימה. 

7. טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

8. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה,עיצוב,הצגה מילולית,סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ”י החוק.

 

אספקה של מוצרים מהאתר :

1. המוצרים יסופקו למזמין בישראל רק לאחר ביצוע התשלום במלואו כמפורט לעיל, לכתובת שהמזמין סיפק בעת ההזמנה, תוך 7 ימי עסקים, כמופיע בדף המוצר, אלא אם כן צוין אחרת באתר .

2.סכום דמי המשלוח יופיע בעמוד בחירת אפשרות המשלוח וישולם בנוסף לתשלום בגין המוצר.

3. הספק לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו.

4. תקנון הגוף שבאמצעותו יבוצע משלוח המוצר (חברת שליחויות חיצונית) יחול על כל אספקה של מוצר באמצעות הספק, ויחייב את המזמין .

5. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים את חישובם של ימי עסקים (ימי א’ – ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג)

6. על הלקוח להודיע מיידית לספק אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, הספק יחזיר ללקוח את הכסף אותו שילם עבור אותו מוצר כפוף ובהתאם להתקשרות עם חברת המשלוחים ווידוא נכונות התלונה ברישומי האתר .

7. בזמן אספקת המוצר, רשאי הספק ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של המזמין/בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי/המזמין ו/או חתימתו על גבי ייפוי כח כתנאי למסירת המוצר.

החלפות והחזרות

לקוח רשאי להחליף את המוצר שהזמין במוצר/ים אחר/ים או לבקש עבורו זיכוי לאתר תוך 30 יום מקבלת המוצר. החזרת המוצר תתאפשר כל עוד הוחזר מבלי שנעשה בו שימוש, כשהוא שלם באריזתו המקורית, ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

הערך שיינתן עבור המוצר שהוחזר הוא הערך שבו נקנה בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה.

הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין גם לחנות Green Queen, בבנימינה, רחוב המלאכה 6, ושם לבחור בעבורו מוצר אחר הקיים במלאי או לקבל זיכוי במקום. לחילופין, יוכל הלקוח להעביר את המוצר למחסני החברה על חשבונו באמצעות אחת מאפשרויות השילוח המוצעות באתר.

עם הגעת המוצר ובמידה ויתקבל כשהוא תקין, יועבר לרשות הלקוח באמצעות המייל (לכתובת המייל שבה השתמש הלקוח בעת ביצוע ההזמנה) זיכוי לסניפי הרשת או לאתר (לבחירת הלקוח) בערך ששולם בפועל תוך 7 ימי עסקים.

לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”)

ביטול ההזמנה יתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר .

על מנת לקבל החזר כספי, הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין לחנות green queen בבנימינה ולמלא טופס בקשה להחזר כספי בעקבות ביטול הזמנת אינטרנט. זיכוי כרטיס האשראי במקרה זה יתבצע תוך 7 ימי עסקים מיום החזרת המוצרים לסניף.

בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, מבלי שנעשה בו שימוש, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר על חשבונו.

שירות לקוחות

שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים בו – ניתן להפנות לטלפון המוצג באתר או למייל.

סודיות מידע

הספק מתחייב לשמור על סודיות המידע שמסר המזמין, ולא לעשות כל שימוש במידע ולא להעביר לגורם אחר, ללא הרשאת המזמין אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. הספק יאפשר גישה למידע רק למי מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות .

הספק נוקט באמצעי זהירות ואבטחה מקובלים על מנת לשמור, ככל הניתן, על סודיות ואבטחת המידע. על אף האמור, במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, הספק לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעמו ככל שמידע זה יאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה.

חוק כרטיסי אשראי והצהרות משפטיות נוספות :

המזמין והספק מצהירים כי הם מודעים לחוק כרטיסי אשראי וחוק הגנת הצרכן, ככל שמתייחסים ל”רכישה מרחוק” או “רכישה טלפונית” ו/או “עסקת אינטרנט.”

כל הכבוד לכם שהגעתם עד כאן, בסה”כ אתם אנשים אחראיים. וגם אנחנו

דילוג לתוכן